תפריט
שלום Anonymous ::: 2020, 19:44
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » SoundBoard - סאונד מקצועי
  C172  
Expert
הקלטה מבוססת אייפד - המלצות?
הודעה פורסם: שני 21 אפר',14 13:25   
טוב, העניין לא באמת מסובך:

אני צריך להרים סביבת הקלטה מבוססת אייפד (אייפד 2 לעת עתה). המטרה היא להקליט 2-3 מיקרופונים, לא יותר. התוכנה שבחרתי לעת עתה היא GarageBand לאייפד.

תכלס יש לי הכל חוץ מממשק אודיו, וחשבתי אולי יש למישהו המלצות, טיפים, או כל מה שעולה בראש בהקשר הזה.

תודה מראש.
הודעה פורסם: שני 21 אפר',14 16:38   
אה, ועוד שאלה:

נניח יש לי כרטיס קול USB כלשהו....וכבל USB לאייפד.....אם אני אחבר ביניהם, זה יעבוד? או במילים אחרות, האם כל כרטיס מבוסס USB יעבוד לי עם האייפד?
הודעה פורסם: שני 21 אפר',14 18:25   
לא כל כרטיס יעבוד לך, אני יודע שה RME Babyface מסוגל לזה, אבל יהיו לך בו רק 2 כניסות.
mozizo
Act Compatible
הודעה פורסם: שני 21 אפר',14 18:32   
steinberg ur44 עובד אצלי עם אייפד 4 בלי בעיות. 4 כניסות קומבו line/mic ועוד שני כניסות ליין. בסה"כ 6 כניסות + 4 יציאות ושתי יציאות אוזניות.
מתחבר לאייפד עם מתאם מצלמה.

לא כל כרטיס USB יעבוד עם אייפד, גם לא סתם מעביר או מתאם USB זכר לנקבה, צריך את ערכת המצלמה.
yochay
הודעה פורסם: רביעי 23 אפר',14 01:26   
אני באופן אישי חפרתי קצת בעניין לפני איזה כמה חודשים ומצאתי את AURIA כאפליקציה הכי מוצלחת מבחינת נוחות/אפשריות הקלטה/תמיכה בממשקים שונים.

הם גם עשו לך את העבודה, ופרסמו כאן רשימה של כרטיסים נתמכים (הכרטיסים של NI גם עבדו לי עם האייפד למרות שלא ראיתי אותם בטבלה הנ"ל)
הם גם מציינים שם בנוסף, איזה כרטיסים מטעינים את האייפד במקביל, ואיזה לא, קח בחשבון שאם אתה מחבר כרטיס לאייפד דרך הממשק מצלמה (CCK) לא תוכל להטעין אותו במקביל אם הכרטיס קול לא מספק לאייפד טעינה.
יוטיוב

יצא לי להקליט דרך הX32 של ברינגר 24 ערוצים במקביל ישירות לאייפד, וחוץ מזה שהאייפד שלי צעק הצילו מחוסר מקום בדיסק אחרי דקות בודדות, כל הערוצים הוקלטו...
  C172  
Expert
הודעה פורסם: רביעי 23 אפר',14 10:41   
סליחה שלא עניתי עד עכשיו. פשוט חיכיתי לרכז את זה קצת.
אז קודם כל תודה למגיבים. עזרתם הרבה.

ציטוט:

אני באופן אישי חפרתי קצת בעניין לפני איזה כמה חודשים ומצאתי את AURIA כאפליקציה הכי מוצלחת מבחינת נוחות/אפשריות הקלטה/תמיכה בממשקים שונים.

הם גם עשו לך את העבודה, ופרסמו כאן רשימה של כרטיסים נתמכים (הכרטיסים של NI גם עבדו לי עם האייפד למרות שלא ראיתי אותם בטבלה הנ"ל)

לגמרי! התקנתי את ה-Auria והיא באמת נראית נפלא. בנוסף, מצאתי כרטיס קול מתוך הרשימה המומלצת שלהם (ה-Focusrite Scarlet) שכרגע מתאים בדיוק למה שאני מחפש מכל הבחינות.

הכל מתקדם יופי.

קצת רקע: אני כרגע בעבודה עם מישהי ששרה וכותבת חומרים שלה. מרתק. הרבה עבודת עומק אצלי בבית, וחשבתי להקליט קצת את מה שאנחנו עושים, וה-setup הפשוט הזה מאפשר עבודה מהירה, לא מטרידה, לא מסיטה מהעיקר, ועדיין משאירה המון אפשרויות לגדול.

שוב תודה
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » SoundBoard - סאונד מקצועי

עמוד 1 מתוך 1

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון