תפריט
שלום אורח ::: Wed, 19 Feb 2020, 19:53
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine

אמזון מיוזיק מציגה סטרימינג ללא אובדן איכות

מאת: ::: ::: נושא:

בעוד  Spotify ואפל לא יכולים להתחרות בו

Image result for amazon music

אמזון משיקה היום שכבה חדשה של שירות המוזיקה שלה, המכונה Amazon Music HD. השירות מציע גרסאות נטולות אובדן איכות של קבצי שמע לזרם או להורדה במחיר שחותכת אגרסיבית את Tidal, המתחרה העיקרית לאודיו מסוג זה. אמזון תגבה 14.99 דולר לחודש עבור שכבת HD, או 12.99 דולר אם אתה לקוח של אמזון פריים. תוכנית ההיי-פי של Tidal עולה 19.99 דולר לחודש. התוכנית החדשה גונבה לאוזן לפני כמה חודשים.
 
אמזון טוענת כי יש לה קטלוג של למעלה מ- 50 מיליון שירים שהיא מכנה 'High Definition', וזה המונח שהיא מיישמת לשירים עם עומק באיכות CD של 16 ביטים וקצב דגימה של 44.1kHz.
 
Amazon Music, On Demand, Always Ad-free, Listen Offline with Unlimited skips, Hands-free with Alexa
 
יש לה גם 'מיליונים' (קרי: פחות מעשרה מיליון, יותר ממיליון...) של שירים שהיא מכנה 'Ultra HD', איכות המתורגמת ל -24 סיביות עם קצב דגימה שנע בין 44.1kHz עד 192kHz.
אמזון מיוזיק HD תספק את כולם בפורמט קבצי FLAC ללא הפסד, במקום בפורמט MQA בו Tidal משתמשת.
Image result for amazon music
סמנכ'ל המוזיקה של אמזון, סטיב בום, אומר שאמזון בחרה במינוח HD ו- UltraHD מכיוון שהיא מצאה שהם מובנים יותר לקהל ההמוני מאשר במונחים הנוכחיים לאיכות השמע. ו'קהל המוני' הוא בדיוק מה שאמזון הולכת עליו; היא לא רוצה שאמזון מיוזיק HD יהיה נגן נישה כמו טידאל ופלטפורמות מוסיקה אחרות ללא-אובדן כמו HDtracks או Qobuz.

 • קידום עצמי
  RE: עוזב עולם - דברא
  C172: זה בדיוק הקסם בעיני :) לשרשור המלא אחרון
 • אקוסטיקה, סביבת עבודה
  RE: בידוד חדר מפני צעקות
  Vintage: בוקר טוב לך אני יועץ אקוסטי ויכול לעזור לך לפתור את הרעש. לשם כך אני צריך להגיע למדידות אצלך ואז להחליט איך ומה לעשות. צ לשרשור המלא אחרון
 • קידום עצמי
  RE: שיר חדש
  C172: הסאונד שירה מוזר לי קצת, אבל אהבתי! לשרשור המלא אחרון
 • על המדרגות - לפני רכישה
  RE: קניית כלי נגינה (ויברפון) משומש מחו״ל
  acidhead: אני מניח, זה יהיה לא הגיוני (או חוקי) אם לא תקבל חשבונית עם חיוב על המע"מ הישראלי בנפרד אבל כאמור נמנעתי מלקנות מוצרים עם השירו לשרשור המלא אחרון