תפריט
שלום אורח ::: Thu, 04 Mar 2021, 10:48
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine

גם Steinberg מציעה את התוכנות שלה בחינם בגרסת StayHome

מאת: ::: ::: נושא:

סטיינברג מציעה גרסאות בחינם ל- Cubase, WaveLab ועוד תחת החבילה StayHome Elements, ובמגמה העולמית לשמור על המוסיקאים בבית.


מגמת החלוקה בחינם מתפשטת בכל העולם לכדי אופטימיות עורפית המאפשר לכל מגזר לתרום את חלקו לאחרים. מעין "קיבוץ" במהדורת אסון גלובלי.

לאחר שברינגר, אפל ואבלטון הכריזו על גרסאות חינם/חירום של תוכנות DAW שלהן, מבחינת סטיינברג אתם מכוסים כבר בכל הקשור לעריכת אודיו, תיווי ופיגנינים כמובן.

חבילת החירום כוללת את Cubase Elements, Dorico Elements, WaveLab Elements ואוסף ה-Absolute של תוספים. ההטבה הזו תהיה נמינה עד ה- 15 במאי וניתן להשתמש בה בחינם למשך 60 יום. לאמור - יש לעולם 60 יום להבריא :)
 
 
המותג Cubase כבר מוכר לכולם; גרסת ה"אלמנטס" שלה מעניקה את כל מה שצריך כדי להתחיל ליצור מוסיקהבמחשב האישי או במחשב המקינטוש. WaveLab Elements, בינתיים, מעניקה יכולות לעריכת אודיו ושליטה, ואילו Dorico Elementsהיא גרסה של תוכנת תיווי הדגל של סטיינברג.

הרבה בריאות, קישור מכאן
 

 • כלים וירטואליים, פלאגים - VST/i
  מערכות כריזה
  dxiong80: היי שלום לכולם , אני מנהלת בית ספר ומעוניינת בחוות דעת על רמקול שופר שראיתי באינטרנט : קישור אשמח לתגובות . לשרשור המלא אחרון
 • SoundBoard - סאונד מקצועי
  RE: בעיות במיקס מונו
  yonatanstn: אבדוק את ה Auto align. אשמח לשלוח דוגמה או ערוצים. אעלה קישור לדרייב בהמשך. תודה! לשרשור המלא אחרון
 • אקוסטיקה, סביבת עבודה
  RE: פרקט פולימרי - יכול להוות בעיה אקוסטית? (מבוסס PVC)
  acidhead: לשרשור המלא אחרון
 • קידום עצמי
  Artistic Improvising music zhongruan - ruan relaxing
  chai050: record amateur video of Original musical improvisation on zhongruan - ruan musical instrument in nature player לשרשור המלא אחרון