תפריט
שלום אורח ::: Mon, 30 Mar 2020, 07:19
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
ווידאו
לו הייתי זבוב על הקיר
מצלמת גו-פרו מתעדת טכנאי מקצוען בעבודת המיקס

יועד נבו, מבכירי הטכנאים והמפיקים הישראלים, העובד באולפנו המדהים באנגליה כבר שנים רבות, מתעד את עצמו בעבודה.

במסגרת האתר SoundBetter, המציע חיבור בין מבקשי עבודה בתחום האודיו המקצועי לאלה המעניקים אותה (יוזמה נפלאה שוברת גבולות), צולם יועד באמצע מיקס.

בסרטון זה צילמה החברה את יועד, תוך כדי ביצוע 2.5 מעברים תוך בערך 15 דקות על שיר שהוא מיקסס על ידי האמן Longy על קונסולת SSL 4000 G.

חיברו אליו מצלמות GoPro, במטרה לממש את נקודת המבט שלו ואת החוויה המלאה והיופי שלו להיות באותו הרגע שפעולות קסומות אלה מבוצעות, וזאצת ישירות מנקודת מבטו של יועד.

אם אתה מתעניין במה שיועד עשה, הפעל כיתובים (CC) בסרטון הווידאו כדי לראות את ההערות שלו. אם מישהו ישאל אותך מה עושה מהנדס הקול המנוסה, תוכל לשתף את העמוד הזה איתם.

Yoad’s professional credits include Sia, Giggs, Jem, Pet Shop Boys, Bryan Adams, Girls Aloud, Sugababes, The Dandy Warhols, Goldfrapp, Sophie Ellis-Bextor, Moby, Air, Morcheeba … This event has been organized by famous audio brand Waves.


קישור לאתר ::: הפייסבוק של יועד  ::: האתר הרשמי של יועד נבו

שפה: אחר ::: מילות מפתח: יועד נבו,מיקס, צילום
עוד ווידאו
 • מש' אביד- AVID
  RE: הודעת שגיאה בהקשר לאיילוק - מקריסה את פרו טולס
  Rock_Artist: להעביר את ההרשאות חזרה ל"ענן". מה iLok License Manager תלחץ על האיילוק מצד שמאל. כעת בחר את כל ההרשאות כפת לשרשור המלא אחרון
 • פוסט פרודקשן, וידאו, תצוגה ותמונה
  RE: שאלה בסיסית בנושא צילום בזמן אמת .
  miko: אני עובד עם וידאו אבל פחות בריל טיים ושידור. תרשום בדיוק את המפרט שלך של המחשב ושל המצלמות ולאן הכל מתחבר (USB 2? משהו בנוסף לשרשור המלא אחרון
 • קידום עצמי
  RE: שאלה על באסים במיקס
  liorp: אני לא מגדיר משהו מיוחד זאת ההגדרה שמגיעה תמיד מסאונדקלאוד אני אבדוק למה זה ככה אגב, למה לא ? זה די נוח שזה מנגן אוטומטית לשרשור המלא אחרון
 • 24 שעות- אוף טופיק
  RE: לה בטוח אין קורונה
  וירץ: לא חושב שיש לה קורונה אבל נראה לי שהיא הגיעה מאותו מקום שממנו באה הקורונה :) לשרשור המלא אחרון