תפריט
שלום אורח ::: Mon, 13 Jul 2020, 03:49
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
ווידאו
ה-Rekordbox החדש מציג ניהול ספריות ענן מ-Pioneer dj
האם DJ's מוכנים לשלם דמי שימוש בתוכנה?
נכון לימים אלו אנו מכבדים את הדרישה המהותית של התרחקות חברתית. כמו כל חברינו בקהילת המוזיקה, אנו מצפים להיות מאוחדים שוב על רצפת הריקודים. עד אז, כדי לעזור לך להכין, להתאמן ולהופיע מהבית שלך, חברת פיוניר מכריזה ​​על אותו verordbox ver. 6.0 ו- rekordbox עבור iOS (ver 3.0) הזמינים כבר עכשיו.
עמוס עם שלל תכונות חדשות חשובות, אפליקציית ה- DJ המעודכנת של  Pioneer מאפשרת כעת לסנכרן את כל ספריית המוסיקה שלך במספר מכשירים באמצעות אפליקציה מבוססת ענן Dropbox.
 
מה חדש ב- REKORDBOX VER. 6.0?
הדרך בה אנו נהנים ממוזיקה התפתחה, כאשר מחשבים ומכשירים ניידים הפכו למוקד ההאזנה לצלילים האהובים עלינו ולז'אנרים המתהווים. באופן טבעי, הצרכים של התקליטנים השתנו גם הם.
Pioneer החלה להציע ניהול מוסיקה מרכזי המאחסן את הטרקים שלך בענן, כך שתוכל לנגן אותם באמצעות מכשירים מרובים ומתי שתרצה.
ויש לזה מחיר - שלוש תכניות מנוי, המציעות מכלולי תכונות שונים כך שתוכלו להשתמש בחבילה המתאימה ביותר לצרכים שלכם ולתקציב שתרשו לעצמכם להציא כל חודש על השימוש.
 
לראשונה, במצב יצוא ניתן להכין סטים בסביבת DJ-וירטואלית באמצעות "מצב ביצוע", עם גישה לענן לגירסה העדכנית של הספרייה שלך, בכל מקום שאתה נמצא. ניתן להכין רשימות השמעה, רצועות ומטא-נתונים כגון נקודות קיו עבור מחשב האולפן ואז להוריד הכל למחשב הנייד.

אפשר כעת לבחור רשימות השמעה וטרקים להעברה לאייפון וממנו, ואתה יכול לעדכן את הספרייה שלך מהאייפון והשינויים יבואו לידי ביטוי בכל ההתקנים שלך.
 
Rekordbox ver. 6.0 משתלב כעת עם Inflyte, פלטפורמת קידום המוסיקה העולמית, עם לוקר משלך (ה- Inflyte Promo Locker), ובנוסף, אם תשתמש ב- Dropbox, הענן יכול אפילו לייבא פרומואים אוטומטית.
השאל הנשאלת כעת, וממש ריאלית בימינו, האם כל התכונות החדשות הללו שוות לכם 240$ בשנה, או שהגיע הזמן לבדוק את האלטרנטיבות... שכנראה כבר דופקות בדלת.
 
 מידע על תכונות המפתח שבקישור.
 
*Rekordbox זמין כעת באמצעות שלוש תכניות מנוי בתשלום. למידע נוסף על היישום המעודכן בקישור מטה.
 
שפה: אנגלית ::: מילות מפתח: Pioneer, Rekordbox
עוד ווידאו
 • פוסט פרודקשן, וידאו, תצוגה ותמונה
  הטמעת פלייליסט יו טיוב בעמוד פייסבוק עסקי
  Yossi Mor: היי האם יש דרך להטמיע פלייסליסט שיצרתי ביו טיוב בעמוד עסקי בפייסבוק? אני יודע שאפשר ליצור לשונית יו טיוב בעמוד העסקי בפייסבוק אבל ה לשרשור המלא אחרון
 • סינתזה ומבנה צליל
  RE: קורס סינתזה ב Udemy
  ReuvenM: הרווח כולו של התלמידים שלך! אין עליך בתחום לשרשור המלא אחרון
 • הגברת ותאורת מופעים - PA
  RE: המלצות על מיק אלחוטי (מדונה)
  Avodaraba: פעם היה לי את זה: קישור וזה עבד מצויין היום יש את זה קישור לשרשור המלא אחרון
 • Apple, Logic
  RE: Apple's ARM wrestling - אופק חדש למעבדי אפל
  DrDataMiner: תודה, טל ! לאפל יש 2 סיבות להחלטה ואף אחת מהן לא קשורה ישירות לביצועים. אפל מעולם לא היו (למיטב ידיעתי וזיכרוני - וההיסטור לשרשור המלא אחרון